Witamy

Traditional Okinawan Goju-ryu Karate-Do.

Jest to oryginalny, tradycyjny styl walki stworzony na podstawie stylu kung fu poznanego przez mieszkańców tej wyspy: Kanryō Higaonna (1853-1916) i Chōjun Miyagi (1888–1953) w południowych Chinach. Jest to styl bojowy, a nie sportowy, niemający nic wspólnego z agresją.

Nasze Dojo jest zrzeszone TOGKF POLSKA . 

TRADYCYJNY OKINAWSKI GOJU RYU NAUCZANY PRZEZ HIGAONNA MORIO SENSEI

Tradycyjne Okinawa Goju Ryu Karate-do to trudna sztuka. To przetestuje cię emocjonalnie, psychicznie i fizycznie. Ale jak wszystko w życiu, im więcej w to włożysz, tym więcej zyskasz. Dzięki dedykowanej praktyce staniesz się silny fizycznie oraz odporny psychicznie i emocjonalnie. Rozwijanie charakteru, umysłu i ciała jest kluczowym celem TOGKF.

TOGKF jest strażnikiem tradycyjnego Okinawa Goju Ryu, ponieważ został przekazany Sensei Higaonna, i jako taki, widzimy go nie jako sport, ale jako cały sposób życia. I na to kładziemy nacisk: całość. Celem jest wzbogacenie każdego aspektu tego, kim jesteś.

KIM JESTEŚMY?

Traditional Okinawa Goju Ryu Karate do Federation jest narzędziem używanym przez praktykujących Goju Ryu do rozpowszechniania wizji Higaonna Morio Sensei na temat Okinawa Goju Ryu Karate na całym świecie

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO TOGKF?

Dołączając do TOGKF, zyskujesz dostęp do wielu korzyści wynikających z członkostwa. Przede wszystkim jest oczywiście bezpośredni dostęp do Higaonna Dojo oraz do wiedzy, bogatej historii i świadomości kulturowej, na której opiera się tradycyjne okinawskie Goju Ryu Karate Do.

Otrzymujesz ciągłe wskazówki od wysoko wykwalifikowanych i certyfikowanych instruktorów, doświadczoną ocenę awansów rang Dan i Kyu, prawo do udziału w wydarzeniach sponsorowanych przez dojo TOGKF-Honbu i wiele innych praktycznych korzyści, w tym możliwości szkolenia online ze starszymi instruktorami TOGKF i oczywiście w samym dojo Honbu.